ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Okul İdarecileri ile İstişare Toplantısı Yapıldı
![Özel Okul İdarecileri ile İstişare Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/13103840_Aaa.jpg)
İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Hasan BÜYÜKBAŞ, Müdürlüğümüze bağlı özel okul ve kurumların idarecileri ile bir araya gelerek, 09 Haziran 2018 tarihi itibariyle sona eren 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile ilgili istişarede bulundu.
Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda, Müdürlüğümüz Özel Öğretim Kurumları Şube Müdürlüğü’nde görev yapan ekip de hazır bulundu.