ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul İdarecilerinden, Müdürümüze Ziyaret

Özel Okul İdarecilerinden, Müdürümüze Ziyaret

Özel Uğur Okulları, Ordu Uğur Anadolu Lisesi Okul Müdürü Özlem Erdem, öğrencilerle birlikte Türk Dil Bayramı kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu' nu ziyaret etti. Ziyarette, Okul Müdürü Özlem Erdem okul tarafından yürütülen eğitim öğretim çalışmaları ile projeler ve faaliyetler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Özel Okul İdarecileri Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret ederek, bilgilendirmelerde bulunurken, Ordu Final Okulları Kurucusu Metin Sezer, Genel Müdür Bumin Akgün, Eğitim Koordinatörü Cebrail Kılınç ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Nurdan Karahan Müdürümüze nezaket ziyaretinde bulundu. Müdürümüz, yüz yüze eğitim faaliyetleri, yürütülen projeler ve planlanan çalışmalar hakkında görüşlerini ifade etti. 

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, ziyarete katılan Özel Okul Yönetimlerine teşekkür ederek, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi.

07-10-202107-10-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.