ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Perşembe İlçemizde Okul ve Kurumlarımızı Ziyaret Ettik

Perşembe İlçemizde Okul ve Kurumlarımızı Ziyaret Ettik

Yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak, okul ve kurumlarımızda eğitim öğretim ile ilgili çalışmaları yerinde görmek amacıyla İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, Perşembe ilçemizi ziyaret etti. Perşembe ilçe ziyaretine ilk olarak Perşembe Kaymakamı Sayın Fatma Turhan Keser ile bir araya gelerek başladı. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim durumu, yürütülen ve planlanan çalışmalar ile eğitim yatırımlarımız değerlendirildi. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Perşembe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret eden Müdürümüz, ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak okul ve kurumlarımızda gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar ile ilgili Perşembe İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Çulfaz'dan bilgi aldı. Perşembe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan personelimiz ile bir araya gelerek gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı, personelimize çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Perşembe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Sayım Tandoğan ile bir araya geldi. Perşembe ilçemizin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Perşembe Şehit Ceyhun Arslantürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya geldi. Öğretmen ve öğrencilerimiz ile sohbet eden Müdürümüz, gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında okul müdürü ve öğretmenlerimizden bilgi aldı. Perşembe Anadolu İmam Hatip Lisesinde okul idaresi ve öğretmenlerimizle bir araya gelen Müdürümüz, okul idaresi ve öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında sohbet ederek sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

Zehra Şelale Anadolu Lisesinde okul müdürlerimiz ile toplantı yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, toplantıda "Eğitim, toplumun temel taşıdır ve bu temeli güçlendirmek için bir aradayız. Öğrencilerimizi sadece bilgiyle değil, aynı zamanda kadim geleneğimizin değerleriyle de donatacağız. Bu dönemde, öğrencilerimizin kişisel ve akademik gelişimlerinin Türkiye Yüzyılı'na yakışacak bir şekilde olması amacıyla elbirliğiyle çalışacağımıza yürekten inanıyorum. Eğitim Kenti Ordu'muzda hayata geçirilen projeler ve çalışmalar sayesinde eğitim ortamlarımızı insani, fiziksel, bilimsel ve teknolojik açıdan daha da geliştirerek sağlıklı, sağlam ve güçlü dayanakları olan, yaşamın içerisinde ihtiyaçlarına cevap arayabilen ve bulabilen, kaliteli ve nitelikli bireylerin yetişmesi için çalışıyoruz. Gelecekte de bu olumlu gelişmeleri sürdürmek ve ilimizin eğitim seviyesini daha da yükseltmek için çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bu hedeflere ulaşmak için öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte el birliğiyle çalışacağımıza olan inancımız tamdır." dedi. Okul müdürlerimizin talep ve isteklerini dinleyen Müdürümüz, emek ve gayretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkür ederek yeni eğitim öğretim yılının başarılı, sağlıklı ve huzurlu geçmesini temenni ederek Perşembe ilçe ziyaretini tamamladı.

15-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-202315-12-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.