ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Döngüsü Eğitimleri Hızla Devam Ediyor.
![Proje Döngüsü Eğitimleri Hızla Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_13150427_whatsappimage201605131.jpg)
Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü´müz ile Anadolu Vakfı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, ilimizde düzenlenen Proje Döngüsü eğitimlerinin biri daha gerçekleştirildi. Koordinatörlüğünü Arzu AYDIN´ın yaptığı seminerle için istanbuldan gelen uzmanlar, 2 gün boyunca öğretmenlere proje yapımıyla ilgili bilgiler sunmaktadır.
Toplamda 1800 öğretmene verilen eğitimler sonucu yurtiçi ve uluslararası projelerde ilimizin ivme kazanması beklenmektedir.