ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" Başladı

"Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" Başladı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) ilimizde başarılı bir şekilde uygulanmaya başladı.

Bakanlığımız Din Öğretimimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Gelişim Programı) çerçevesinde, İlimiz Genelinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine Kasım ayında iki bölge halinde Altınordu ilçemizde ve Fatsa ilçemizde Müdürlüğümüzce Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Neşat BODUR tarafından "Hz. Muhammedin Eğitim ve Öğretim Metotları ve Gençlik" konulu konferans verildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Neşat BODUR, Bakanlığımız Din Öğretimimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Gelişim Programı) çerçevesinde, İlimiz Genelinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" kapsamında katılarak, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi branşında görev yapan öğretmenlerle biraraya gelirken; "Hz. Muhammedin Eğitim ve Öğretim Metotları ve Gençlik" konusu ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

09-05-201909-05-201909-05-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.