ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun Bölge Finaline Davet Edilen “11. TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması” Kapsamında Prova Sergisi Düzenleniyor.

  Bu yıl 11. si düzenlenen TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda (Bu Benim Eserim) Samsun Bölge Sergisine katılmaya hak kazanan projeler açıklandı.
Samsun Bölge Finaline Davet Edilen “11. TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması” Kapsamında Prova Sergisi Düzenleniyor.

                    Samsun Bölge Sergisine katılmaya hak kazanan projeleri hazırlayan öğrenciler sergi esnasında jüriler tarafından mülakata alınacağından; ilimizden katılacak olan projeleri bu mülakata hazırlamak, bölge sergisini geçmeyi başararak bölge finalisti olabilmelerine yardımcı olmak, öğrencilerin stresini azaltmak, ilimizde bu başarıyı gösteren öğrencilerin birbirlerini tanımalarını sağlamak ve yapılan bilimsel çalışmalar hakkında diğer paydaşları haberdar etmek, ilimizde yapılan bilimsel çalışmaların sayısını ve kalitesini artırmak amacı ile “TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması – Prova Sergisi” düzenlenecektir.

 

                14 Nisan 2017 Cuma Günü Saat 10.00’da Ordu Lisesi Spor Salonu’nda Düzenlenecek Olan “TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması – Prova Sergisi” ne Tüm Halkımız Davetlidir.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.