ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi Uygulama Camisi Protokol İmza Töreni Düzenlendi

Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi Uygulama Camisi Protokol İmza Töreni Düzenlendi

Altınordu ilçemizde Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi için yapılacak olan Uygulama Camisi için protokol imza töreni düzenlendi. Valimiz Sayın Muammer Erol başkanlığında Valilik Makamı'nda gerçekleştirilen protokol imza töreninde, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Avni Günay, Okul Müdürü Kemal Yapar ile Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi Cami Yaptırma, Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Miktat Karakaya da hazır bulundu.

 

Valimiz Sayın Muammer Erol, Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi içerisinde Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi Cami Yaptırma, Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından yaptırılacak olan caminin hayırlara vesile olmasını dileyerek "Allah tez zamanda başlayıp bitirmeyi nasip etsin." diye konuştu. 

 

Yapılan protokolden dolayı memnuniyetlerini dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Kıymetli hayırseverimizin vesilesiyle sevgili öğrencilerimiz için Uygulama Camisi yapımının mutluluğu içerisindeyiz. Uygulama Camisinin Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Muammer Erol'a, Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi Cami Yaptırma, Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Miktat Karakaya'ya teşekkür ediyorum." dedi.

 

Daha sonra Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu ile Altınordu Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi Cami Yaptırma, Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Miktat Karakaya, Uygulama Caminin yapım protokolünü imzaladı.

21-05-202423-05-202423-05-2024

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.