ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğünden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğünden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde görev yapan öğretmenlerden Taha GÜNGÖR ve Meltem AKAT İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret ederek, Şırnak Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde yürütülen çalışmalar konusunda bilgilendirmelerde ve istişarelerde bulundular.

Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde görevli öğretmenlerimizden Tuğba UĞURLU KAYA ve Derya AKYOL'un da bulunduğu ziyarette, Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi ile Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi arasında eğitimde işbirliği kapsamında yürütülecek çalışmalar görüşüldü. İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yürütülecek çalışmalar konusunda bilgilendirmelerde ve değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde görevli öğretmenlerimiz ile Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde görev yapan öğretmenlerimiz tarafından, Müdürlüğümüz ek hizmet binasında bulunan Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde gerekli çalışmalar istişare halinde gerçekleştirilmektedir.

16-05-201916-05-201916-05-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.