Sivil Savunma Haftası ve Deprem Haftası dolayısıyla tatbikat yapıldı
![Sivil Savunma Haftası ve Deprem Haftası dolayısıyla tatbikat yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_03153248_img_97741000.jpg)
24 Şubat-5 Mart Tarihleri arasında Sivil Savunma Haftası ve Deprem Haftası dolayısıyla 8 okulumuzda İkaz-Alarm ve Deprem Tahliye Tatbikatları gerçekleştirilmektedir.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin işbirliği içerisinde 27 Şubat 2015 tarihinde Altınordu Cumhuriyet Anadolu Lisesi´nde, İl Protokolünün, halkın, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla Deprem Senaryolu Arama ve Kurtarma Tatbikatı , gerçeğini aratmayacak şekilde başarıyla gerçekleştirilmiştir.