ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sizler Müdürlüğümüzün Gizli Güçlerisiniz

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz personellerinin doğum gününü kutladı.
Sizler Müdürlüğümüzün Gizli Güçlerisiniz

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı etkinlik kapsamında Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlama etkinliğine devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesi'nde Şef Engin YANIK ile Strateji Geliştirme Şubesi'nde görev yapan Şef Osman CANDAN'ın eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz personellerini bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren ve Doğum Günü kutlama etkinliğine katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Bizler sahada çalışırken, sizlerin bürodaki çalışmaları ile eğitimdeki başarımız artmaktadır. Sizler Müdürlüğümüzün gizli güçlerisiniz. Emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duydukları mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz personelleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

04-02-202004-02-202004-02-202004-02-2020

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.