ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sizler Müdürlüğümüzün Gizli Güçlerisiniz

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz personelinin doğum gününü kutladı.
Sizler Müdürlüğümüzün Gizli Güçlerisiniz

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla Müdürlüğümüzde görev yapan idareci ve öğretmenlere yönelik başlattığı etkinlik kapsamında doğum günü kutlama etkinliğine devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüzde görev yapan Erdem KOÇ'un eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz personelini ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Bizler sahada çalışırken, sizlerin bürodaki çalışmaları ile eğitimdeki başarımız artmaktadır. Sizler Müdürlüğümüzün gizli güçlerisiniz. Emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz personeli Erdem KOÇ İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

07-02-202007-02-202007-02-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.