ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüze Doğum Günü Kutlaması

Şube Müdürümüze Doğum Günü Kutlaması

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlamaları sürüyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Özel Büro'da görevli öğretmenlerimiz ile birlikte, Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesi'nden sorumlu Şube Müdürümüz Enver HACISALİHOĞU'nun, eğitim ailesi olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Şube Müdürümüz Enver HACISALİHOĞU'nu ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren ve doğum gününü kutlayan Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Eğitim ailesi adına ilimizin eğitim kalitesinin artırılmasındaki desteklerinizin yanında, eğitim öğretim başarısındaki emek ve katkılarınıza teşekkür ediyorum."dedi. Günün anısına "Doğum Günü Kutlama Mesaj Kartı" ve hediye takdiminde bulunan Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak Doğum Günü'nün hatırlanmasından duyduğu mutluluğu ifade eden Şube Müdürümüz Enver HACISALİHOĞU İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkürlerini iletti.

09-03-202009-03-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.