ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tarihin Destanı, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 100. Yılı
Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmiştir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, vatan sevgimizin birlik ve bütünlüğümüzün simgesi olarak gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. 18 Mart 1915´te vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah´tan rahmet Dilerim. Ruhunuz Şad Olsun... Nevzat TÜRKKAN Ordu İl Milli Eğitim Müdürü![Tarihin Destanı, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 100. Yılı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_18105434_anakkale.jpg)