ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Kızılay'ı Ordu Şubesi Yönetiminden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Türk Kızılay'ı Ordu Şubesi Yönetiminden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Türk Kızılay'ı Genel Merkezi tarafından, Birnur Fatma ENGİNYURT başkanlığında oluşturulan Türk Kızılay Ordu Şubesi yeni yönetim kurulu üyeleri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erol BAŞAR'ın da katılımıyla, ziyarete gelen Türk Kızılay Ordu Şubesi Başkanı Birnur Fatma ENGİNYURT, Başkan Yardımcısı Arif GÜNDÜZ ve Ordu Kan Merkezi Müdürü Dr. Ünal KESKİNOĞLU ile yürütülen ortak çalışmalar ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette, Türk Kızılayı'nın Ordu'daki çalışmaları hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a bilgi veren, Türk Kızılayı Ordu Şube Başkanı Birnur Fatma ENGİNYURT, Müdürlüğümüz ile Türk Kızılayı'nın gerçekleştirdiği ortak çalışmalar ve verdiği desteklerden dolayı İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür ederken, eğitim-öğretim dönemlerinde kan hizmetleri ve okullarda ilk yardım eğitimleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Türk Kızılayı'nın gerçekleştirdiği faaliyetlerin önemini dile getirirken, ziyaretlerinden dolayı Ordu Şubesi Yönetimine teşekkür etti.

08-10-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.