ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye İkincisi Okulumuzdan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Türkiye İkincisi Okulumuzdan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Türkiye genelinde düzenlenen "Sloganlı Afiş Tasarımı Yarışması"nda "Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi" "Mesleki Eğitimde Kal Geleceğini Ellerine Al" sloganı ile Türkiye İkincisi olmuştur.

Lise diploması verebilen "Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi"ne, bugün dahil olmak üzere 80 öğrencimiz kayıt yaptırmış olup; her geçen gün artan kayıtlar halen devam etmektedir.

Ahilik kültüründe varolan sevgi, saygı, dürüstlük, iş disiplini ve ahlaki değerlerini öğrenmeleri için, mesleki eğitim merkezlerinde öğrenim gören çırak öğrenciler arasında düzenlenen "Ahilik ve Mesleki Eğitim Hakkında Sloganlı Afiş Tasarımı Yarışmasında Türkiye İkincisi olan "Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi" idarecileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ercan ÖZTÜRK ile Müdür Yardımcıları Hatice ERCİYAS, Fatih GÜNGÖR ve Durmuş GÜNEY yarışma hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a bilgilendirmede bulunurken, yarışmaya katıldıkları sloganlı afiş tasarımlı tabloyu takdim ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretleri için teşekkür ederken, yarışmada aldıkları dereceden dolayı tebrik etti.

04-09-201904-09-201904-09-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.