ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı Ziyaret Etti
![Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_02/15143718_IMG_4543.jpg)
Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundu. Ziyarette; eğitim-öğretim faaliyetleri, inşaat ve yatırımlar ile yürütülen iş ve işlemlerle, yapılan ve planlanan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.
Ziyarette, Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI’ya eğitim-öğretim durumu hakkında bilgi veren, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, hayırlı olsun ve başarı dileklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.