Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu Ziyaret Etti
![Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_06/23092744_IMG_8080.jpg)
Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileklerinde bulundu. Ziyarette; ilimiz eğitim-öğretim durumu, inşaat ve yatırımlar ile yürütülen faaliyetler ve yapılan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.
Ziyarette, Vali Yardımcımız Sayın Ekrem BALLI'ya eğitim-öğretim durumu hakkında bilgi veren İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken, hayırlı olsun temennileri ve başarı dilekleri için kendilerine teşekkür etti.