ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Öğretmenler Günü Münasebetiyle Müdürümüzü Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Öğretmenler Günü Münasebetiyle Müdürümüzü Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Tuncay Sonel, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti.

Ziyarette ilimizde görev yapan tüm öğretmenlerimiz adına Müdürümüzün Öğretmenler Günü'nü kutlayan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, "Öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar kıymetli, dünyanın her yerinde en itibarlı ve onurlu mesleklerin başında yer almaktadır. Öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi sevgi ve fedakârlıkla, bilim ve teknolojiyi kullanan, insana saygılı, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerini bilen, bilimin ve aklın yol göstericiliğinden ayrılmayan çağdaş bireyler olarak yetiştiren ve bu doğrultuda geleceğe hazırlayan kutsal bir görevin mensuplarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin her köşesinde ve Ordu'muzda büyük bir özveriyle görevlerini ifa eden değerli öğretmenlerimizin ve fedakarca görevlerini yapıp emekliye ayrılan öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" nü kutluyorum" dedi.

Öğretmenler Günü kapsamında Müdürlüğümüzü ziyaret eden Valimiz Sayın Tuncay Sonel, ilimiz eğitim öğretim durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'ndan bilgi aldı. Müdürümüze görevinde başarılar ve kolaylıklar diledi. 

Müdürümüz Vargeloğlu, "Eğitim camiamızdan ve öğretmenlerimizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, öğrencilerimize her zaman sevgiyle yaklaşan Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim." dedi. 

24-11-202124-11-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.