ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Yüksel-Rüstem Öztürk Anaokulu´ Yapımı İçin Sözleşme İmzalandı

‘Yüksel-Rüstem Öztürk Anaokulu´ Yapımı İçin Sözleşme İmzalandı

Hayırsever iş adamı Rüstem Öztürk tarafından Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu bahçesine yaptırılacak tek katlı, 4 derslikli Anaokulunun yapımına başlanması için yapılan sözleşme, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, hayırsever işadamı Rüstem ÖZTÜRK, yüklenici firma adına Serdar YILMAZ tarafından imzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ imza töreninde yaptığı konuşmada, "Kıymetli büyüğümüz Rüstem bey, okul öncesi eğitimin önemini ve değerini bilerek, 4 derslikli Anaokulu yapmak arzusuyla yola çıktı. Hayırsever vatandaşımızın bu arzusu bizlerde de bu büyük bir memnuniyet uyandırdı. Hayırsever işadamımıza bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

İlimizde okul öncesi eğitime destek olmak amacıyla anaokulu yapımı için bağışta bulunan Hayırsever İşadamı Rüstem Öztürk, çok mutlu olduğunu güzel bir işe giriştiğini söyleyerek, inşallah yapımı tamamlandığında çok mutlu olacağım." dedi. Ayrıca, yapılması planlanan anaokulunun sıkıntısız bir şekilde tamamlanması durumunda daha da mutlu olacağını belirtti.

Adı hayırsever işadamının talebi doğrultusunda  'Yüksel-Rüstem Öztürk Anaokulu' isminin verileceği okul inşaatının 4 ay içinde tamamlanması planlanmaktadır. Bu kapsamda, ilimizde okulöncesi okullaşma oranına büyük katkı sağlayacak ve birçok öğrencimizin kişilik gelişimine, akademik başarısına, hayat başarısına katkı sunacak olan anaokulumuz 4 ay sonra öğrencilerimize eğitim vermeye başlayacaktır.

27-03-201927-03-201927-03-201927-03-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.