ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kamuya Yararlı Bir İşte Çalıştırmaya Dair İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kamuya Yararlı Bir İşte Çalıştırmaya Dair İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında denetimli serbestlik kapsamında haklarında kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılmasına karar verilen hükümlülerin Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerde ücretsiz olarak çalıştırılmalarına dair iş birliği protokolü imzalandı.

Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Tekin katıldı.

Protokolün hayırlı olmasını dileyen Müdürümüz Vargeloğlu, "Denetimli serbestlik kapsamında vatandaşlarımızın kamu kurum ve kuruluşlarında çalışması, sosyal sorumluluk projelerinde yer alması, kamu hizmetine de katkı sağlıyor. Bu doğrultuda Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile yaptığımız protokolümüz ilimize hayırlı olsun." dedi.

Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Tekin tarafından yapılan açıklamada, Müdürlüğümüzün talebi halinde Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlükleri ile irtibata geçmeleri durumunda kamuya yararlı olarak hükümlülerin çalıştırılmasının mümkün olacağı bildirildi.

Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerin talebi halinde hükümlülerin ücretsiz olarak kamu kurumlarında genel idari hizmetler, temizlik, bakım onarım, park ve bahçe işleri ve ağaçlandırma hizmetlerinde çalıştırılmasının mümkün olduğu konusunda bilgi verildi.

Tören, tarafların protokolleri imzalaması ile sona erdi.

05-01-202205-01-202205-01-2022

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.