ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu T.O.B.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Proje Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Ordu T.O.B.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Proje Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU, Altınordu İlçe Millî Eğitim Müdürü Onur BEKYÜREK ve İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Volkan DEMİR Ordu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen olduğu "Proje Bilgilendirme" toplantısına katıldı.

Okulda görevli öğretmenlerle bir araya gelen Müdürümüz; yapılan, yürütülen ve planlanan TÜBİTAK, Teknofest, E-Twinning, Erasmus ile Ulusal ve Yerel Projeler konusunda bilgi aldı. Okul Müdürü Gökhan MELİKOĞLU tarafından projeler konusunda yapılan genel sunumun ardından öğretmenler yaptıkları ve planladıkları projelerle ilgili bilgilendirmede bulundular.

Okul Müdürü ve öğretmenlerimizden projeler konusunda bilgi alan Müdürümüz, yaptığı değerlendirmede TÜBİTAK, Teknofest, E-Twinning, ve Erasmus'un özellikle teknoloji alanında müthiş gelişmeler yaşandığı çağımızda çok önem teşkil ettiğini, bu sebeple nitelikli projeleri her zaman desteklediğini belirtti. Dünyadaki hızlı iletişimin etkileşimi hızlandırdığını, bu etkileşimi kendimizin, okullarımızın ve çocuklarımızın yararına kullanmak için projelere ve projelerin hayata geçirilmesine ihtiyacımızın olduğunu belirtti. Hem ilimizi hem de ülkemizi temsil etmek adına, projelerin çok önemli olduğunu ve öğretmenlerimizin bu konuda verdiği emeklerle önemli başarılara imza atacaklarına hiçbir şüphesinin olmadığını dile getirdi.

Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Okul Müdürüne ve öğretmenlerimize teşekkür ederek, başarılarının daim olmasının diledi.

22-12-202022-12-202022-12-202022-12-202022-12-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.